Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fjordlandskap 1881

Olje på lerret
81x125
Signert og datert nede t.h.: HFGude 1881

Antagelig Haverkamp 755.

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15