Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Kystmiljø i norsk fjord 1881

Olje på lerret
81x125
Signert og datert nede t.h.: HFGude 1881

Antagelig Haverkamp 755: Fjordlandskap.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 500 000–700 000