Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fjordlandskap 1881
Olje på lerret
81x125
Signert og datert nede t.h.: HFGude 1881
Antagelig Haverkamp 755.
Vurdering
NOK 500 000–700 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Olje på lerret
81x125
Antagelig Haverkamp 755.
Vurdering
NOK 500 000–700 000