Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Vinterlandskap med sittende hare

Olje på lerret
45x60
Signert nede t.h.: G. Wentzel.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering