Wentzel, Gustav(1859-1927)
Vinterlandskap med sittende hare
Olje på lerret
45x60
Signert nede t.h.: G. Wentzel.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Olje på lerret
45x60
Vurdering