Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Vinterlandskap med sittende hare

Olje på lerret
45x60
Signert nede t.h.: G. Wentzel.

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15