Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Ender, Axel(1853-1920)
Kanefart

Olje på plate
8x13,5
Signert nede t.v.: Axel Ender.

Påtegnet på baksiden av platen: "Af 25 Axel Ender Kanefart".

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Tilslag NOK 30 000