Ender, Axel(1853-1920)
Kanefart
Olje på plate
8x13,5
Signert nede t.v.: Axel Ender.
Påtegnet på baksiden av platen: "Af 25 Axel Ender Kanefart".
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
8x13,5
Vurdering
NOK 30 000