Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Ender, Axel (1853-1920)
Kanefart

Olje på plate
8x13,5
Signert nede t.v.: Axel Ender.

Påtegnet på baksiden av platen: "Af 25 Axel Ender Kanefart".

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 30 000