Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Ender, Axel (1853-1920)
Veiviser

Olje på lerret
49x73
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 150 000–200 000