Ender, Axel(1853-1920)
Veiviser
Olje på lerret
49x73
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Olje på lerret
49x73
Vurdering
NOK 150 000–200 000