Fearnley, Thomas(1802-1842)
Bladstudie fra Palermo 1833
Olje på papir, oppklebet på mahogniplate
26x31,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Palermo 17/6 33. TF.
Kunstnerforbundet, Oslo 1966, kat.nr. 23.
Blaafarveværket, "Th. Fearnley", 24. mai-30. september 1986, kat.nr. 36 med tittel: Kaktus.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Tilslag NOK 290 000