Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Fearnley, Thomas (1802-1842)
Bladstudie fra Palermo 1833

Olje på papir, oppklebet på mahogniplate
26x31,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Palermo 17/6 33. TF.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1966, kat.nr. 23.
Blaafarveværket, "Th. Fearnley", 24. mai-30. september 1986, kat.nr. 36 med tittel: Kaktus.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering

Tilslag NOK 290 000