Munch-Auksjonen 2020

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Munch, Edvard (1863-1944)
Gjengangere: Osvald

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 458x615 mm Motivet: 405x517 mm
Usignert

1920
Woll 651.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 6 500–8 700 EUR 5 500–7 400

Tilslag NOK 64 000