Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Berg, Gunnar (1863-1893)
Fembøring i storm

Olje på lerret, oppklebet på plate
24x38
Signert nede t.v.: Gunnar Berg

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000

Tilslag NOK 58 000