Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap

Olje på lerret
50x70
Signert nede t.h.: A Normann.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 46 000