Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Havneparti 1885

Olje på lerret
38x56
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 1885

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 40 000