Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Gullvåg, Håkon (1959-)
Prelaten

Olje på lerret
120x90
Signert nede t.h.: Gullvåg

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 80 000