Gullvåg, Håkon(1959-)
Prelaten
Olje på lerret
120x90
Signert nede t.h.: Gullvåg
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
120x90
Signert nede t.h.: Gullvåg
Vurdering
NOK 70 000–90 000