Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Strand, Svein (1934-2020)
Trilogi: På jakt etter den tapte tid I, På jakt etter den tapte tid II, På jakt etter den tapte tid III

Fargelitografi
Lysmål: 64x47,5, 46x69, 64x47,5
Signert nede t.h.: Svein Strand

Nummerert nede t.v.: 1/50
Illustrasjon til Marcel Proust, På sporet av den tapte tid.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering