Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Liggende kvinneakt 1938

Blyant på papir, lysmål
19x26
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -38

Henie-Onstad Kunstsenter, Kai Fjell på Høvikodden, malerier, pasteller, tegninger 9. juni-14. august 1977, antagelig kat.nr. 96 med tittel: Figurer.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 500