Fjell, Kai(1907-1989)
Liggende kvinneakt 1938
Blyant på papir, lysmål
19x26
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -38
Henie-Onstad Kunstsenter, Kai Fjell på Høvikodden, malerier, pasteller, tegninger 9. juni-14. august 1977, antagelig kat.nr. 96 med tittel: Figurer.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 500