Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Widerberg, Frans (1934-2017)

Litografi
Lysmål: 41x30
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 55/70

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 4 400