Widerberg, Frans(1934-2017)
Litografi
Lysmål: 41x30
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 55/70
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 400
Litografi
Lysmål: 41x30
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 55/70
Vurdering