Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)

Litografi
Lysmål: 41x30
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 55/70

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 400