Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinnefigurer 1938
Tusj på papir, lysmål
26x35
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell - 38
Henie-Onstad Kunstsenter, Kai Fjell på Høvikodden, malerier, pasteller, tegninger 9. juni-14. august 1977, antagelig kat.nr. 97 med tittel: To kvinner.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500