Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinnefigurer 1938

Tusj på papir, lysmål
26x35
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell - 38

UTSTILT:

Henie-Onstad Kunstsenter, Kai Fjell på Høvikodden, malerier, pasteller, tegninger 9. juni-14. august 1977, antagelig kat.nr. 97 med tittel: To kvinner.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 7 500