Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Fjell, Kai (1907-1989)
Sittende kvinne med hosebånd 1942

Tusj på papir, lysmål
29,5x22,5
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -42

UTSTILT:

Henie-Onstad Kunstsenter, Kai Fjell på Høvikodden, malerier, pasteller, tegninger 9. juni-14. august 1977, kat.nr. 104 med tittel: Sittende kvinne med hosebånd.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 4 900