Fjell, Kai(1907-1989)
Drivhuset 1979
Akvarell på papir
Lysmål: 20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -79
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Akvarell på papir
Lysmål: 20x28
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering