Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Drivhuset 1979

Akvarell på papir
Lysmål: 20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -79

Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000