Deberitz, Per(1880-1945)
Portrett av Wilhelm Wetlesen 1917
Olje på lerret
66x58
Signert og datert nede t.v.: P D 17
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
66x58
Vurdering