Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Deberitz, Per (1880-1945)
Portrett av Wilhelm Wetlesen 1917

Olje på lerret
66x58
Signert og datert nede t.v.: P D 17

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 7 000