Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Portrett av Wilhelm Wetlesen 1917

Olje på lerret
66x58
Signert og datert nede t.v.: P D 17

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 7 000