Lind, Victor(1940-)
Stans bombingen - Hvem eier morgendagen 1972
Serigrafi
Lysmål: 75,5x51,5
Signert og datert nede t.h.: Victor Lind -72
Nummerert nede t.v.: 23/24
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Serigrafi
Lysmål: 75,5x51,5
Nummerert nede t.v.: 23/24
Vurdering
NOK 10 000–12 000