Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Lind, Victor(1940-)
Stans bombingen - Hvem eier morgendagen 1972

Serigrafi
Lysmål: 75,5x51,5
Signert og datert nede t.h.: Victor Lind -72

Nummerert nede t.v.: 23/24

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00