Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Lind, Victor (1940-)
Stans bombingen - Hvem eier morgendagen 1972

Serigrafi
Lysmål: 75,5x51,5
Signert og datert nede t.h.: Victor Lind -72

Nummerert nede t.v.: 23/24

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000