Lind, Victor(1940-)
Brudebuketten 1982
Litografi
Lysmål: 67x52
Signert og datert nede t.h.: Victor Lind -82
Nummerert nede t.v.: 2/19
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Litografi
Lysmål: 67x52
Nummerert nede t.v.: 2/19
Vurdering