Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Lind, Victor (1940-)
Brudebuketten 1982

Litografi
Lysmål: 67x52
Signert og datert nede t.h.: Victor Lind -82

Nummerert nede t.v.: 2/19

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering