Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Lind, Victor(1940-)
Brudebuketten 1982

Litografi
Lysmål: 67x52
Signert og datert nede t.h.: Victor Lind -82

Nummerert nede t.v.: 2/19

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00