Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Kleiva, Per (1933-2017)
Midtsommernatt 1994

Serigrafi
76x56
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -94

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 6/250 serigrafi
Påtegnet med tittel nede t.v.
Fra mappen "Kunst for frihet" fra 1994. Mappen ble utgitt av menneskerettighets-organisasjonen Worldview og solgt til støtte for den burmesiske fredsprisvinneren Aung San Suu Kyi.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 8 200