Kleiva, Per(1933-2017)
Flagget 1968
Serigrafi
Lysmål: 66,5x60,6 Motivet: 51x52
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 50 eks.
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 10 500