Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Kleiva, Per (1933-2017)
Flagget 1968

Serigrafi
Lysmål: 66,5x60,6 Motivet: 51x52
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 50 eks.
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500