Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Kleiva, Per (1933-2017)
Amerikanske sommarfuglar 1971

Serigrafi, lysmål
98,5x74 Arket: 100x75
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -71.

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi, prøvetrykk 3/10

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 155 000