Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Kleiva, Per (1933-2017)
Bølga 1968

Serigrafi
Lysmål: 61,5x62 Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 50 eks
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 500