Riis, Bendik(1911-1988)
Landskap fra Norge. Fjell
Olje på plate
24x33
Signert nede på midten: Bendik Riis
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Olje på plate
24x33
Vurdering