Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Riis, Bendik (1911-1988)
Landskap fra Norge. Fjell

Olje på plate
24x33
Signert nede på midten: Bendik Riis

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering