Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap
Olje på lerret
88x120
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Antagelig er motivet fra Tjøme/Hvasser.
Vurdering
NOK 150 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000 med forbehold
Olje på lerret
88x120
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 150 000