Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap

Olje på lerret
88x120
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Antagelig er motivet fra Tjøme/Hvasser.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 80 000 med forbehold