Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra Sandvikselven

Olje på lerret
70x100
Signert nede t.h.: Th Holmboe

UTSTILT:

Henie-Onstad Kunstsenter 1998.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000–35 000

Tilslag NOK 30 000