Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Fra Sevilosen ved Savallen 1907

Olje på lerret
75x95
Signert og datert nede på midten: Eilif P 07

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet. Signert og påtegnet: Christiania, på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstsalon Keller & Reiner, Berlin Nr. 10180, med tittel: Abend am Fluss.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 130 000