Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seiltørk 1886

Olje på lerret
31x42,5
Signert nede t.v.: Lauritz Haaland 86.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Dam..." (?)

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000