Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seiltørk 1886

Olje på lerret
31x42,5
Signert nede t.v.: Lauritz Haaland 86.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Dam..." (?)

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000