Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seiltørk 1886
Olje på lerret
31x42,5
Signert nede t.v.: Lauritz Haaland 86.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Dam..." (?)
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
31x42,5
Vurdering