Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilbåt og robåt med fiskere 1914

Olje på lerret
27x46
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1914

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 11 500