Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilbåt og robåt med fiskere 1914
Olje på lerret
27x46
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1914
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 11 500
Olje på lerret
27x46
Vurdering