Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute ved kyst 1919
Olje på lerret
64x120
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1919.
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Olje på lerret
64x120
Vurdering
NOK 50 000