Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute ved kyst 1919

Olje på lerret
64x120
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1919.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000