Barlag, Philip(1840-1913)
Fisker ved elv
Olje på lerret
95x63
Signert nede t.h.: Barlag.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500
Olje på lerret
95x63
Signert nede t.h.: Barlag.
Vurdering