Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Barlag, Philip (1840-1913)
Fisker ved elv

Olje på lerret
95x63
Signert nede t.h.: Barlag.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 7 500