Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Barlag, Philip(1840-1913)
Fisker ved elv

Olje på lerret
95x63
Signert nede t.h.: Barlag.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 7 500