Wentzel, Gustav(1859-1927)
Vinterlandskap med sittende hare
Olje på lerret
45x60
Signert nede t.h.: G. Wentzel.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
45x60
Vurdering