Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Vinterlandskap med sittende hare

Olje på lerret
45x60
Signert nede t.h.: G. Wentzel.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000