Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Thurmann, Peder Cappelen(1839-1919)
Hjørungfjord

Olje på lerret
42x69
Signert og stedsbestemt nede t.h.: P Thurmann Hjørungfjord

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 2 100