Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Thurmann, Peder Cappelen (1839-1919)
Hjørungfjord

Olje på lerret
42x69
Signert og stedsbestemt nede t.h.: P Thurmann Hjørungfjord

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 2 100