Thurmann, Peder Cappelen(1839-1919)
Hjørungfjord
Olje på lerret
42x69
Signert og stedsbestemt nede t.h.: P Thurmann Hjørungfjord
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 100
Olje på lerret
42x69
Vurdering
NOK 3 000–5 000