Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Fra Lom

Olje på plate
23x41,5
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00