Wentzel, Gustav(1859-1927)
Fra Lom
Olje på plate
23x41,5
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Olje på plate
23x41,5
Vurdering