Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Fra Lom

Olje på plate
23x41,5
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering