Aulie, Reidar(1904-1977)
Leker
Olje på lerret
52x38
Signert nede t.v.: Aulie
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 16 500
Olje på lerret
52x38
Signert nede t.v.: Aulie
Vurdering