Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Aulie, Reidar (1904-1977)
Leker

Olje på lerret
52x38
Signert nede t.v.: Aulie

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 500