Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Fra Vestkysten 1893

Olje på lerret
40x67
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen.

Datert nede t.h: 1893

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000