Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fra Vestkysten 1893
Olje på lerret
40x67
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen.
Datert nede t.h: 1893
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
40x67
Datert nede t.h: 1893
Vurdering