Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fra Vestkysten 1893

Olje på lerret
40x67
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen.

Datert nede t.h: 1893

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000