Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Askevold, Anders (1834-1900)
Kyr ved vanningssted 1899

Olje på lerret
48x70
Signert og datert nede t.h.: A Askevold Juli 1899

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 500