Askevold, Anders(1834-1900)
Kyr ved vanningssted 1899
Olje på lerret
48x70
Signert og datert nede t.h.: A Askevold Juli 1899
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 17 500
Olje på lerret
48x70
Vurdering