Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Kyr ved vanningssted 1899

Olje på lerret
48x70
Signert og datert nede t.h.: A Askevold Juli 1899

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 17 500