Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Elvelandskap, vinter 1897

Olje på lerret
32x42
Signert og datert nede t.h.: A. Singdahlsen. 1897

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00