Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Singdahlsen, Andreas (1855-1947)
Elvelandskap, vinter 1897

Olje på lerret
32x42
Signert og datert nede t.h.: A. Singdahlsen. 1897

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000