Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Elvelandskap, vinter 1897
Olje på lerret
32x42
Signert og datert nede t.h.: A. Singdahlsen. 1897
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Olje på lerret
32x42
Vurdering
NOK 5 000