Aulie, Reidar(1904-1977)
Fyr 1941
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Aulie -41
Platen bemalt på baksiden med et uthus.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 500
Olje på plate
38x46
Vurdering