Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Aulie, Reidar (1904-1977)
Fyr 1941

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Aulie -41

Platen bemalt på baksiden med et uthus.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 5 500