Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Fyr 1941

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Aulie -41

Platen bemalt på baksiden med et uthus.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 5 500