Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Vandrer

Litografi, lysmål
61,5x82 Motivet: 59,5x79,5
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 58/80 (50?)
Påtegnet med tittel nede på midten: Vandrer

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–7 000

Tilslag NOK 8 700