Widerberg, Frans(1934-2017)
Vandrer
Litografi, lysmål
61,5x82 Motivet: 59,5x79,5
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 58/80 (50?)
Påtegnet med tittel nede på midten: Vandrer
Vurdering
NOK 4 000–7 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 8 700