Widerberg, Frans(1934-2017)
Søstre
Litografi, lysmål
69x53,5 Motivet: 67x51
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h. 8X
Påtegnet nede på midten: A (?)
Pedersen 190. Fra 1978.
Vurdering
NOK 4 000–7 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 9 400