Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Søstre

Litografi, lysmål
69x53,5 Motivet: 67x51
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h. 8X
Påtegnet nede på midten: A (?)
Pedersen 190. Fra 1978.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–7 000

Tilslag NOK 9 400