Widerberg, Frans(1934-2017)
To hester Ekelylandskap
Litografi, lysmål
34,5x45 Motivet: 33x43
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 27/60
Påtegnet med tittel nede på midten: 2 hester.
Pedersen 188 med tittel: To hester Ekelylandskap. Fra 1978.
Vurdering
NOK 4 000–7 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 200