Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Widerberg, Frans (1934-2017)
To hester Ekelylandskap

Litografi, lysmål
34,5x45 Motivet: 33x43
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 27/60
Påtegnet med tittel nede på midten: 2 hester.
Pedersen 188 med tittel: To hester Ekelylandskap. Fra 1978.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–7 000

Tilslag NOK 5 200