Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Krohg, Christian (1852-1925)
Lodsen

Olje på plate
34x26,5
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000