Krohg, Christian(1852-1925)
Lodsen
Olje på plate
34x26,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Olje på plate
34x26,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
NOK 40 000