Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Lodsen

Olje på plate
34x26,5
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00