Elevarbeid Krohg, Christian (1852-1925)
Et nødskudd
Olje på plate
40x31
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500
Olje på plate
40x31
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering