Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Elevarbeid Krohg, Christian (1852-1925)
Et nødskudd

Olje på plate
40x31
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 7 500