Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Krohg, Christian (1852-1925)
En forundret dame

Olje på plate
46,5x34
Signert nede t.v.: C Krohg

PROVENIENS:

Einar Schanke

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000