Krohg, Christian(1852-1925)
En forundret dame
Olje på plate
46,5x34
Signert nede t.v.: C Krohg
Proveniens:
Einar Schanke
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på plate
46,5x34
Signert nede t.v.: C Krohg
Einar Schanke
Vurdering