Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter/vinget mann

Litografi, lysmål
53x40 Motivet: 49x38
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 80X
Påtegnet med tittel nede på midten, samt "sprigv" (?).

Vurdering
NOK 4 000–7 000

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 5 400