Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter/vinget mann
Litografi, lysmål
53x40 Motivet: 49x38
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 80X
Påtegnet med tittel nede på midten, samt "sprigv" (?).
Vurdering
NOK 4 000–7 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 400