Widerberg, Frans(1934-2017)
Mann vinget
Litografi, lysmål
34,5x51 Motivet: 32x49
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 80X Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
NOK 4 000–7 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 200