Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Haukeland, Arnold (1920-1983)
Studie 1947

Blyant og akvarell på papir
Lysmål: 50x35,5
Signert, datert og på tegnet med tittel nede t.h.: Studie -47 Arnold Haukeland.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 2 800