Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Vinterdag med gående mann
Olje på lerret
39x63
Signert nede t.h.: A. Singdahlsen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 800
Olje på lerret
39x63
Vurdering