Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Singdahlsen, Andreas (1855-1947)
Vinterdag med gående mann

Olje på lerret
39x63
Signert nede t.h.: A. Singdahlsen.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 4 800