Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Vinterdag med gående mann

Olje på lerret
39x63
Signert nede t.h.: A. Singdahlsen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 800