Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Ender, Axel (1853-1920)
Veiviser

Olje på lerret
49x73
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000